Výrobci

1. Základní údaje o prodávajícím

Provozovatel internetového obchodu „cykloservis-klasek.cz" je Roman Klásek

Sídlo firmy: Roman Klásek, Na Strážnici 326, 747 66 Dolní Lhota

Obchodní údaje: IČ: 68948913, nejsme plátci DPH

Bankovní spojení: Fio banka, a.s., číslo účtu: 2000362799/2010

Kontaktní údaje: tel. +420 608 952 349 (Po-Pá 16-19 hod, So 9-12 hod), e-mail: info@cykloservis-klasek.cz

 

2. Objednávka

Každá objednávka na cykloservis-klasek.cz je závazná a kupující souhlasí s uvedenými obchodními podmínkami. Kupní smlouva vzniká odesláním objednávky Kupujícím a přijetím objednávky prodávajícím. Toto přijetí prodávající neprodleně potvrdí Kupujícímu informativním e-mailem na e-mail uvedený v registračním formuláři. Kupující je povinen vyplnit všechny formulářem předepsané údaje a náležitosti. Prodávající může žádat Kupujícího o autorizaci objednávky např. telefonicky. Odmítne-li Kupující objednávku požadovaným způsobem autorizovat, lze ji považovat za neplatnou.
Zrušení objednávky
Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část na základě dohody s Kupujícím, v těchto případech: zboží se již nevyrábí nebo nedodává nebo se výrazným způsobem změnila cena dodavatele zboží. Pokud tato situace nastane, budeme Kupujícího kontaktovat a domluvíme se na dalším postupu. V případě, že Kupující zaplatil již část nebo celou částku kupní ceny, bude mu tato částka převedena zpět na jeho účet nebo adresu a k uzavření kupní smlouvy nedojde.
Možnost odstoupení od smlouvy - Storno objednávky ze strany kupujícího:
Zákazník má právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží v souladu se zákonem č. 367/2000 ze dne 14. září 2000. Zboží musí být vráceno v originálním nepoškozeném obalu, zboží nesmí jevit známky používání, musí být dodáno s originálním dokladem o koupi. O uznání jednostranného odstoupení od smlouvy Vás budeme informovat.

 

3. Dodání zboží

Dodací lhůta je závislá na dostupnosti zboží na skladě. Pokud je zboží skladem je zpravidla expedováno do 24 hodin od přijetí objednávky. Pokud je třeba danou položku objednávat u dodavatele, dojde k vyřízení během 2 až 3 pracovních dnů. O předpokládaném termínu vyřízení objednávky budete vždy informováni. (e-mailem nebo telefonicky)

Jízdní kola MAXBIKE nabízená v našem internetovém obchodě nezasíláme poštou. Nabízíme pouze osobní odběr na naší prodejně.

Dětská kola MAXBIKE zasíláme poštou nebo nabízíme osobní odběr v naší prodejně.

Zboží se považuje za dodané doručením na adresu, kterou zákazník uvedl v objednávce.

 

4. Převzetí zboží

Zákazník je povinen prohlédnout si zboží bezprostředně při jeho převzetí. Pokud je zjištěno mechanické poškození obalu výrobku, je zákazník za přítomnosti dopravce povinen zkontrolovat stav zboží, a v případě poškození vyhotovit záznam o poškození zásilky a nechat si tuto skutečnost potvrdit dopravcem.
Na základě vyhotoveného záznamu bude zákazníkovi poskytnuta přiměřená sleva nebo dodán nový výrobek. Zákazník má také právo od smlouvy odstoupit.
Podepsáním dodacího listu zákazník souhlasí s převzetím zboží a stvrzuje, že dorazilo mechanicky nepoškozené. Na pozdější reklamace způsobené vinou dopravy pak nelze brát zřetel a budou zamítnuty.
Podmínky převzetí zboží včetně odpovědnostních vztahů se řídí dle podmínek dopravce (Česká pošta, s.p.)

 

5. Dopravní podmínky

Možnosti dopravy:

Osobní odběr na prodejně nejrychlejší způsob dodání zboží
Česká Pošta – Balík do ruky zboží je zpravidla dodáno do 24 hod od expedice

Osobní odběr na prodejně:

Objednané zboží si můžete vyzvednout přímo v naší prodejně Cykloservis Roman Klásek, Na Strážnici 326, 747 66 Dolní Lhota (Po-Pá 16-20 hod, So 9-12 hod). Telefonicky nebo e-mailem Vám potvrdíme, že zboží je připraveno k odběru. Objednávky s osobním odběrem budou na prodejně odloženy maximálně 5 pracovních dnů po potvrzení. O stavu objednávky se můžete informovat telefonicky na tel. 608 952 349 nebo e-mailem na info@cykloservis-klasek.cz. Při osobním odběru neúčtujeme žádné další manipulační poplatky.

Česká Pošta – Balík do ruky:

Objednané zboží Vám doručíme na uvedenou adresu balíkem. V případě, že Vás doručovatel nezastihne doma, balík uskladní na poště, kde si ho můžete vyzvednout. Zboží je zpravidla dodáno do 24 hod od expedice. Česká pošta obvykle doručuje zásilky v pracovní dny od 8:00 do 17:00. O orientační době doručení budete informováni prostřednictvím SMS na uvedené tel číslo. V případě dotazů můžete kontaktovat českou poštu na bezplatném tel. čísle 800 177 889.
Pohyb a doručování zásilky můžete sledovat zadáním čísla balíku na stránkách České pošty s.p.

Doprava u objednávek do 4000 Kč je dle způsobu platby 119 Kč (na dobírku) nebo 99 Kč (převod).

Doprava u objednávek nad 4000 Kč je ZDARMA.


6. Platební podmínky

Možnosti platby:

V hotovosti - u nás na prodejně při osobním odběru zboží (platba kartou není možná)

Převodem – převodem na účet číslo 2000362799/2010 (platba předem)

Dobírka – zaplatíte až při doručení zboží Českou Poštou – Balík do ruky

 

7. Závěrečná ustanovení

Tyto obchodní podmínky jsou platné pro všechny kupní smlouvy uzavírané mezi prodávajícím Roman Klásek a zákazníkem. Prodávající Roman Klásek si vyhrazuje právo na změnu obchodních podmínek. Veškeré smluvní vztahy jsou uzavřeny v souladu s právním řádem České republiky.
Ochrana osobních údajů:
Osobní údaje kupujících jsou považovány za důvěrné informace a nebudou poskytovány dalším osobám. Osobní údaje kupujících jsou používány pouze pro činnost provozovatele internetového obchodu a v souvislosti s danou obchodní transakcí. Ochrana osobních údajů (ochrana osobních dat) je v České republice regulována zákonem č. 101/2001 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a dalšími právními předpisy.

Tyto obchodní podmínky nabývají účinnosti dne 1. února 2016.

 


Napište nám

Naše zákaznícka linka je k dispozici od 16:00 do 20:00 hod.

Telefon:+420 608 952 349

Kontakt na naši zákaznickou linku